www.fotografia-slubna-krakow.com.pl

Doświadczony i profesjonalny fotograf ślubny. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, która została podzielona na 3 pakiety.W mojej ofercie znajdą państwo między innymi fotoreportaż z uroczystości ślubu, zdjęcia w plenerze, nocne fotografie ślubne, fotografię portretową. Istnieje również możliwość dostosowania pakietów według Państwa życzenia, co sprawi że moja oferta będzie dla Państwa bardziej atrakcyjna. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą.

  • Tytuł wpisu: Fotograf ślubny Szymon Błaszczyk
  • Adres witryny: www.fotografia-slubna-krakow.com.pl
  • Data dodania: 21.07.2012 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 87
  • Wyświetleń: 1149
  • CTR: 7.57%
Oceń stronę

Ocena: 4.2/10 (27 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

unoperdue.pl - Fotografia ślubna

www.unoperdue.pl »Dodano - 21.07.2012

Nasze Studio specjalizuję się fotografią ślubną, studyjną, plenerową oraz fotoraportażami. Wykonujemy również sesje indywidualne dla modelek jak i również portfolia, przyjmujemy także zlecenia komercyjne od firm konfekcyjnych. Rejonem naszej działalności jest Łódź oraz jej najbliższa okolica, studio tylko w Łodzi. Zapr... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia Ślubna Łukasz Maciejewski

maciejewski.co »Dodano - 24.01.2011

Zdjęcia uwieczniające jeden z najważniejszych dni w życiu - dzień ślubu, są wspaniałą pamiątką na przyszłość. Zwłaszcza niebanalne, artystyczne zdjęcia będą przez wiele lat przywracać wspomnienia z dnia Waszych zaślubin. Zapraszam zatem do kontaktu ze mną w celu zaplanowania reportażu z dnia Waszego ślubu od przygotowa... zobacz szczegóły wpisu »

poslubieni.pl

www.poslubieni.pl »Dodano - 21.07.2012

Poślubieni tak Nas nazywają, fotografujemy razem, tworzymy parę. Nasz wspólny reportaż ślubny wykonujemy wspólnie, daje nam to poczucie wygodnej pracy, oprócz tego posiadamy pełny wachlarz perspektyw na to niecodzienne wydarzenie. W naszym zespole, jaki udało nam się stworzyć nie ma mowyo współzawodnictwie, gramy w jed... zobacz szczegóły wpisu »

Jakubpurej.pl - Fotografia ślubna

jakubpurej.pl »Dodano - 21.07.2012

Jakub Purej - fotograf ślubny z miejscowości Zgorzelec, świadczy swoje usługi na terenie Dolnego Śląska, jak i w całej Polsce.W ofercie firmy znajdują się np.:- fotografia ślubna (zdjęcia z przygotowań, ceremonii, wesela, pleneru),- fotografia portretowa,- fotografia reportażowa,- fotografia okolicznościowa.Dobry fotog... zobacz szczegóły wpisu »

Czasnafoto.pl

www.czasnafoto.pl »Dodano - 05.03.2013

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem zdjęć ślubnych, plenerowych z wykorzystaniem najlepszego sprzętu fotograficznego i oświetleniowego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, mamy konkurencyjne ceny i krótki czas oczekiwania.... zobacz szczegóły wpisu »