www.fotografia-slubna-krakow.com.pl

Doświadczony i profesjonalny fotograf ślubny. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, która została podzielona na 3 pakiety.W mojej ofercie znajdą państwo między innymi fotoreportaż z uroczystości ślubu, zdjęcia w plenerze, nocne fotografie ślubne, fotografię portretową. Istnieje również możliwość dostosowania pakietów według Państwa życzenia, co sprawi że moja oferta będzie dla Państwa bardziej atrakcyjna. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą.

  • Tytuł wpisu: Fotograf ślubny Szymon Błaszczyk
  • Adres witryny: www.fotografia-slubna-krakow.com.pl
  • Data dodania: 21.07.2012 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 84
  • Wyświetleń: 1027
  • CTR: 8.18%
Oceń stronę

Ocena: 4.0/10 (24 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Fotografia Digital Gardens

slubne.digitalgardens.pl »Dodano - 21.07.2012

Działamy na rynku od 1998 roku. Fotografia jest dla nas przede wszystkim pasją, której oddajemy się w zupełności. Nasze zdjęcia łączą w sobie urok ulotnych i spontanicznych wydarzeń z przemyślaną, innowacyjną treścią, opracowaną specjalnie dla Pary Młodej. Scenariusz sesji zdjęciowej sporządzamy na podstawie wydarzeń p... zobacz szczegóły wpisu »

Diamond Photography - fotografia ślubna

diamondphotography.pl »Dodano - 10.02.2011

Fotografujemy głównie śluby, ale nie tylko. Robimy zdjęcia bo nas to pasjonuje, więc robimy to z przyjemnością. Pstrykamy zdjęcia we dwoje, żeby uchwycić każdą ważną dla Was chwilę. Pracyjemy na aparatach firmy Canon i jasnych obiektywach. Każde zdjęcie, które od nas dostajecie jest przez nas obrobione komputerowo. Dod... zobacz szczegóły wpisu »

krzysztofmazurkiewicz.com

krzysztofmazurkiewicz.com »Dodano - 21.07.2012

Ślub i wesele to okazje, które bez wątpienia wymagają odpowiedniej oprawy. Właśnie dlatego, już na wiele miesięcy przed planowaną datą uroczystości, załatwić trzeba szereg spraw jak chociażby zarezerwowanie sali weselnej, zamówienie tortu czy wynajęcie eleganckiego auta, które dowiezie nas do kościoła. Nie mniej istotn... zobacz szczegóły wpisu »

Photo-Flow - Fotografia ślubna

www.photo-flow.pl »Dodano - 30.05.2012

Fotografia – niegdyś tylko hobby… dziś słowo pasja to za mało, by opisać jej rolę i miejsce w moim życiu.Profesjonalne i nierutynowe podejście do zdjęć z zakresu fotografii ślubnej, reportażowej, portretowej, reklamowej. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony w celu zapoznania się z całą ofertą oraz portfolio.... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia ślubna - Michał Domarus

www.michaldomarus.com »Dodano - 21.07.2012

Mój styl fotografii ślubnej najczęściej określany jako 'naturalny'. Jedną z najczęściej wymienianych zalet: 'niewidoczność'. Specjalizuję się w reportażach ślubnych. Bez ingerencji w przebieg dnia ślubu udaje mi się udokumentować najważniejsze dla Par chwile. Zapraszam na mojego bloga. Podobno dobre zdjęcia same się br... zobacz szczegóły wpisu »