www.fotografia-slubna-krakow.com.pl

Doświadczony i profesjonalny fotograf ślubny. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, która została podzielona na 3 pakiety.W mojej ofercie znajdą państwo między innymi fotoreportaż z uroczystości ślubu, zdjęcia w plenerze, nocne fotografie ślubne, fotografię portretową. Istnieje również możliwość dostosowania pakietów według Państwa życzenia, co sprawi że moja oferta będzie dla Państwa bardziej atrakcyjna. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą.

  • Tytuł wpisu: Fotograf ślubny Szymon Błaszczyk
  • Adres witryny: www.fotografia-slubna-krakow.com.pl
  • Data dodania: 21.07.2012 roku
  • PageRank: PR
  • Kliknięć: 104
  • Wyświetleń: 1341
  • CTR: 7.76%
Oceń stronę

Ocena: 4.0/10 (32 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Pukpuk.co - fotografia ślubna

pukpuk.co »Dodano - 02.01.2013

Strona fotografa "Pukpuk.co". W ofercie fotografia ślubna. Zdjęcia to przede wszystkim emocje, nastrój i dyskretne gesty. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą pasją i podarować mały kawałek świata zamknięty w setkach przemyślanych kadrów.... zobacz szczegóły wpisu »

Ratajczak Fotografia

ratajczak-fotografia.pl »Dodano - 06.06.2014

Z przyjemnością wykonam każde zlecenie, od fotografii ślubnej, przez narzeczeńską, chrzest oraz komunię świętą waszych pociech, aż do pięknych portretów i zdjęć wykonywanych na potrzeby biznesowe. W grę wchodzi także każdy inny rodzaj fotografii, ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia. W przypadku najpopularniejszej... zobacz szczegóły wpisu »

Foto64 - Fotografia ślubna

foto64.pl »Dodano - 18.07.2014

Zdjęcia ślubne i sesyjne powinny być wspaniałą pamiątką. Indywidualne podejście do klienta jest konieczne by każda uroczystość ślubna była traktowana z odpowiednimi środkami do osiągnięcia celu, który da Państwu satysfakcje, a przede wszystkim zagwarantuje uśmiech na Waszych twarzach, podczas wspominania tych magicznyc... zobacz szczegóły wpisu »

Studio de Girarda

www.studiodegirarda.com »Dodano - 21.08.2014

„Jan Myszkowski Studio De Girarda” - jest to firma, która ma na celu tworzyć fotografię artystyczną oraz ambitne projekty filmowe. Jako fotograf ślubny staram się dokumentować chwile radości, emocje, łzy. W swoich plenerach ukazywać piękno światła, nastrój, ekscentryczność chwili. Firma zajmuje się fotografią ślubną, p... zobacz szczegóły wpisu »

Studio Negatyw

studionegatyw.com.pl »Dodano - 26.08.2014

Powiada się, że zdjęcia a w szczególności fotografia ślubna nie jest wymyślaniem, lecz poszukiwaniem. Dla Mnie jest swego rodzaju cudem, gdyż obiektyw aparatu fotograficznego zauważa osoby, rzeczy, sytuacje za każdym razem inaczej. Wszystko zależy od światła, otoczenia, tej unikatowej w swoim rodzaju atmosfery…... zobacz szczegóły wpisu »